whatsapp

Search

In Stock

LGS Sınav İngilizcesi Eğitimi

1 Review

Pandemi ile değişen eğtim sistemine beraber ayak uyduruyoruz. Başarıya giden yolda daima yanınızdayız, TEOG yerine geçen LGS sınavında yüksek başarıyı hedefliyoruz ve sizlere ta destek sağlıyoruz. Grup derslerimiz ile öğrencilerimizi sınava hazırlıyoruz. En fazla 6 kişilik sınıflar eşliğinde eğitimlerimize başlıyoruz.

3.000,00  1.999,00 

Eski adı TEOG sınavı, yeni adı ise LGS sınavı olan 8.sınıf öğrencilerimizin katıldığı bu sınavda İngilizce alanında 10 soruda 10 net yapma garantisi veriyoruz!!Çıkacak tüm üniteler hakkında konu anlatımı, soru çözümü ve deneme sınavları yapılmaktadır. Bu kurs LGS’ye yönelik 1. dönem ve 2. dönem konularını kapsayan İngilizce kursudur. Kursumuz 10 üniteyi kapsamaktadır. Pandemi ile değişen yeni eğitim sistemine uygun LGS sınavına beraber hazırlanıyoruz, online dersler ile tüm sınav konularını bitirip soru ve deneme çözümlerine geçiyoruz. Grup derslerimiz ile öğrencilerimizi sınava hazırlıyoruz. En fazla 6 kişilik sınıflar eşliğinde eğitimlerimize başlıyoruz.

Subscribe
Bildir
guest
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet
Puan :
     

mükemmeeeeelll,her şey için teşekkürler

Bestsellers

Büro Yönetimi - Yönetici Asistanlığı Eğitimi Sertifikası

650,00  350,00 
(0 Reviews)
Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı programının temel amacı, bu programın eğitimini alan kişiyi işletmelerin ne şekilde işlediği konusunda bilgilendirerek, karşılaşılan problemler karşısında durum analizi yapabilme yeteneğini benimsetmek ve yöneticinin yardıma ihtiyaç duyduğu her konuda fikir yürütmek ve işleri düzene sokmak gibi faaliyetler konusunda bilgilendirmektir.

Web Tasarımı Eğitimi Sertifikası

1.000,00  499,00 
(1 Review)
Web tasarımcısı, bir web sayfasının tasarlanması ve yönetiminde sorumludur. Ayrıca günümüzde web sayfası tasarlayanlar web programcılığı eğitimi alarak web tabanlı programlar geliştirmektedirler. Web Tasarımı Kursu temel ve ileri düzey eğitimlerden oluşur. Temel düzeyde statik web sitesi yapımını, ileri düzey eğitimlerde ise dinamik yapılı ve veritabanı bağlantılı site yapımı ve yönetimi öğretilir. Bu şekilde minimum iki adet siteye sahip olunur. Bu siteler geliştirilirken CSS 3 kursu, HTML5 kursu, JavaScript kursu, JQuery Kursu,PHP Kursu - MySQL Kursu, sizlere en ince detaylarına varan kadar öğretilmekte ve projeler bu kapsamda oluşturulmaktadır.

Çocuk Gelişimi Etkinlikleri Eğitimi

600,00  349,00 
(0 Reviews)
Temel çocuk hakları içinde yer alan, tüm çocukların nitelikli eğitim ve bakıma ulaşması ilkesi esas alınarak çocuk bakım ve eğitim etkinlikleri ile bakım hizmetlerinin, çocuğun temel gelişim özellikleri ve ihtiyaçları dikkate alınarak nitelikli bakım ve oyun etkinlikleri programını alan nitelikli bireyler yetiştirmeyi amaçlar.

Back to Top
Product has been added to your cart