whatsapp

Search

In Stock

Makyaj Teknikleri Sertifikası

Aldığınız eğitim ve yeteneğiniz doğrultusunda; sinema, TV ve dizi çekimlerinde, make-up stüdyolarında, kuaför ve güzellik salonlarında, makyaj kozmetiği ürün satış firmalarında çalışabilir ya da makyaj eğitmenliği yapabilirsiniz.

600,00  349,00 

Makyaj Teknikerleri; makyajın sağlık ve hijyen kurallarına uygun olarak yapılmasıdır. Bu kursların amacı, bireylere makyaj tekniklerini öğreterek uygun şekilde makyaj yapmayı öğretmektir. Makyaj yapmanın çeşitli teknikleri vardır. Biz bu teknikler içerisinde göz makyajı yapılırken kullanılan teknikleri ele alacak olursak: Göz makyajı yaparken kullanılan teknikler; göz makyajı yaparken detaylara dikkat etmek gerekir. Göz makyajı yaparken en çok ihtiyaç duyulan makyaj malzemelerinin başında far gelir. Göz kapağına far sürmek bazen çok zor olabilir.  Bu nedenle farı daha rahat sürebilmek için soluk tonlar tercih edilerek, pürüzsüz ve mat bir yüzey oluşturulup bu yüzeye canlı renkleri kolaylıkla uygulamak mümkündür. Göz farının  kalıcı olması için de göz kapaklarına önce makyaj altı kremi uygulanmalıdır.   Göz makyajının tamamlayıcılarından biri de göz kalemi ve maskaradır. Göz kalemi kullanarak gözleri belirginleştirip keskin bakışlar elde edilebilir. Ayrıca göz kalemi kirpik diplerine uygulanarak daha yoğun kirpik görünümü elde edilebilir. Ancak küçük ya da aşağıya doğru sarkık gözlerin alt kirpik diplerine kalem sürmekten kaçınılmalıdır.  Çukur göz yapısına sahip olan bireyler, göz kapağının tamamına uçuk bir far ya da kapatıcı uygulamalıdır. Aynı şekilde gözleri ön plana çıkarmak için yoğun maskara uygulanmalıdır. Maskara kullanarak daha yoğun ve belirgin kirpikler el etmek için kirpikler bir fırça ile taranmalıdır. Göz farı kullanırken dikkat edilmesi gereken başka bir detay ise renk seçimidir. Renk seçimi yaparken seçilen far göz ile aynı renkte olmamalıdır. Doğal bir makyaj elde etmek için toprak tonlarında bir far ve kahverengi kalem kullanılmalıdır. Biz güzellik ve makyaj uzmanlığı kavramını ayrıntılı bir şekilde araştırdık ve bunun sonucunda kapsamlı bir online eğitim programı hazırladık.

Makyaj Teknikerlik Eğitimi Bittikten Sonra Nerelerde Çalışabilirim?

Aldığınız eğitim ve yeteneğiniz doğrultusunda; sinema, TV ve dizi çekimlerinde, make-up stüdyolarında, kuaför ve güzellik salonlarında, makyaj kozmetiği ürün satış firmalarında çalışabilir ya da makyaj eğitmenliği yapabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
Inline Feedbacks
View all comments

Bestsellers

Büro Yönetimi - Yönetici Asistanlığı Eğitimi Sertifikası

650,00  350,00 
(0 Reviews)
Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı programının temel amacı, bu programın eğitimini alan kişiyi işletmelerin ne şekilde işlediği konusunda bilgilendirerek, karşılaşılan problemler karşısında durum analizi yapabilme yeteneğini benimsetmek ve yöneticinin yardıma ihtiyaç duyduğu her konuda fikir yürütmek ve işleri düzene sokmak gibi faaliyetler konusunda bilgilendirmektir.

Site ve Apartman Yöneticiliği Eğitim Sertifikası

650,00  350,00 
(0 Reviews)
BU EĞİTİM KURSU SİZE NE KATACAK? Eğitim sonunda apartman, site ve toplu yapı yönetimini tanımlayabileceksiniz. Gayrimenkul mülkiyeti ve ana gayrimenkulü öğreneceksiniz,Kat irtifakını ve kat mülkiyetini tanımlamayı yapabileceksiniz Arsa, arsa payı, tapu sicili, ipotek, arazi vb. gibi kavramları açıklayabilecek. Ortak Alanları öğreneceksiniz. Bu sayede Site ve Apartman Yönetimin’de   istihdam edilebilecek ve iyi iş olanaklarına kavuşacaksınız.

Fitness Koçluğu Eğitimi

600,00  349,00 
(0 Reviews)
NEDEN PİLATES EĞİTMENİ OLMALIYIM? Yaptığınız egzersizlerle bedeninizi zihinsel olarak kontrol edebilmeyi öğrenirsiniz. Kullandığınız doğru nefes teknikleriyle de kaslarınızın kuvvetini destekler, bedensel esnekliğe sahip olursunuz. Hissettiğiniz bu iyilik halini başka insanlara kazandırarak, onların bedenlerini fark etmelerini sağlarken, hem kendinize hem de başkalarına faydanız olur. Bu arada da maddi bir kazanç sağlamış olursunuz.

Peyzaj Uzmanlığı Sertifikası

750,00  500,00 
(0 Reviews)
Eğitim Süreci: Eğitim programı, uzaktan eğitim formatında hazırlanmıştır. Eğitimlere katılım için belirli bir gün ve saat sınırlaması yoktur. Dilediğiniz yer ve zamanda, internete bağlı olduğunuz tüm cihazlardan takip edebilirsiniz. Eğitimler, satın aldığınız günden itibaren konular hakkında kendinizi güncel tutmanız ve tekrarlayabilmeniz adına süresiz olarak açık kalacaktır. Sertifikaların aktif olabilmesi için eğitim tamamlama zorunluluğu vardır.

Back to Top
Product has been added to your cart