Meditasyon Nefes Koçluğu Eğitim Sertifikası

,
Sertifika üzerinde uzaktan eğitim ibaresi yer almamaktadır. Sertifikanız ömür boyu geçerlidir, ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.
349 ₺
600 ₺

Eğitim İçeriği:

 • Doğal nefes, nefesin doğal ritmi, gözlem ve yorum yeteneği.
 • Nefesin anatomisi; İskelet sistemi, omurga ve merkezi sinir sistemi, solunumda aktif olan kasları geliştirme ve rahatlatma yöntemleri.
 •  Bir nefes çalışması olarak yoga; asana, pranayama ve dhyana.
 • Çakraların temel prensipleri, meridyenler teorisine giriş ,elementler.
 •  Tao felsefesi ve chi dengesi pranayama, meditasyon egzersizleri.
 •  Bedensel ve zihinsel sağlığın, duygularlar ve bilinçaltı ile ilişkisi.
 •  Panik Atak, depresyon, uykusuzluk, migren, fibromiyalji, astım, kilo problemi, nefes darlığı gibi rahatsızlıklarda nefes tedavi yöntemleri Duyu, odaklanma, konsantrasyon ve gevşeme çalışmaları.Eğitim Süreci:Eğitim programı, uzaktan eğitim formatında hazırlanmıştır.Eğitimler, üniteler halinde ders notlarından oluşmaktadır. İçerikler önceden uzaktan eğitim sistemine yüklenmiştir.Eğitimlere katılım için belirli bir gün ve saat sınırlaması yoktur. Dilediğiniz yer ve zamanda, internete bağlı olduğunuz tüm cihazlardan takip edebilirsiniz.Eğitimler, satın aldığınız günden itibaren konular hakkında kendinizi güncel tutmanız ve tekrarlayabilmeniz adına süresiz olarak açık kalacaktır.Sertifikaların aktif olabilmesi için eğitim tamamlama zorunluluğu vardır.Sertifika Süreci:Başvurunuz alındıktan sonra sertifikalarınız adresinize kargolanır.Sertifikanız ücretsiz kargo ile en geç 7 gün içerisinde adresinize ulaşır.Sertifika üzerinde uzaktan eğitim ibaresi yer almamaktadır.Sertifikanız ömür boyu geçerlidir, ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.Sertifikanızda Yer Alacak Bilgiler:Üniversite adı,
  Eğitimin Adı ve Saati,
  Eğitim Tarihi,
  Ad ve Soyad,
  Sertifika Numarası,
  Üniversitenin Logoları ve Islak İmza.

SertifikaOnline Özel Ders Seçeneği

İşlenen konulara yönelik dilbilgisi, dinleme, okuma, yazma ve konuşma pratikleri, her seviyeye uygun interaktif (etkileşimli) videolar ve ortak canlı derslere ücretsiz katılım imkânı ile eğlenerek öğrenme şeklinde online İngilizce eğitimi almış olursun.
Online özel ders için bir bilgisayar veya mobil uygulama üzerinden bir tablet veya telefon senin için yeterli olacaktır. Dinleme kalitesi ve ders verimliliği bakımından bir kulaklık da senin işini kolaylaştıracaktır.

Hemen ön Bilgi Alın !

Copyright © 2020 Göz Medya | Bu Sitede Bulunan Yazı, Görsel ve Video Gibi Hiçbir İçerik İzinsiz Olarak Kesinlikle Kullanılamaz.

Call Now ButtonHemen Ara!