whatsapp

Search

In Stock

Meditasyon Nefes Koçluğu Eğitim Sertifikası

– Doğal nefes, nefesin doğal ritmi, gözlem ve yorum yeteneği.
– Nefesin anatomisi; İskelet sistemi, omurga ve merkezi sinir sistemi, solunumda aktif olan kasları geliştirme ve rahatlatma yöntemleri.
– Bir nefes çalışması olarak yoga; asana, pranayama ve dhyana.
– Çakraların temel prensipleri, meridyenler teorisine giriş ,elementler.
– Tao felsefesi ve chi dengesi pranayama, meditasyon egzersizleri.
– Bedensel ve zihinsel sağlığın, duygularlar ve bilinçaltı ile ilişkisi.
– Panik Atak, depresyon, uykusuzluk, migren, fibromiyalji, astım, kilo problemi, nefes darlığı gibi rahatsızlıklarda nefes tedavi yöntemleri.
– Duyu, odaklanma, konsantrasyon ve gevşeme çalışmaları.

600,00  349,00 

Eğitim İçeriği:

 • Doğal nefes, nefesin doğal ritmi, gözlem ve yorum yeteneği.
 • Nefesin anatomisi; İskelet sistemi, omurga ve merkezi sinir sistemi, solunumda aktif olan kasları geliştirme ve rahatlatma yöntemleri.
 •  Bir nefes çalışması olarak yoga; asana, pranayama ve dhyana.
 • Çakraların temel prensipleri, meridyenler teorisine giriş ,elementler.
 •  Tao felsefesi ve chi dengesi pranayama, meditasyon egzersizleri.
 •  Bedensel ve zihinsel sağlığın, duygularlar ve bilinçaltı ile ilişkisi.
 •  Panik Atak, depresyon, uykusuzluk, migren, fibromiyalji, astım, kilo problemi, nefes darlığı gibi rahatsızlıklarda nefes tedavi yöntemleri Duyu, odaklanma, konsantrasyon ve gevşeme çalışmaları.Eğitim Süreci:Eğitim programı, uzaktan eğitim formatında hazırlanmıştır.Eğitimler, üniteler halinde ders notlarından oluşmaktadır. İçerikler önceden uzaktan eğitim sistemine yüklenmiştir.Eğitimlere katılım için belirli bir gün ve saat sınırlaması yoktur. Dilediğiniz yer ve zamanda, internete bağlı olduğunuz tüm cihazlardan takip edebilirsiniz.Eğitimler, satın aldığınız günden itibaren konular hakkında kendinizi güncel tutmanız ve tekrarlayabilmeniz adına süresiz olarak açık kalacaktır.Sertifikaların aktif olabilmesi için eğitim tamamlama zorunluluğu vardır.Sertifika Süreci:Başvurunuz alındıktan sonra sertifikalarınız adresinize kargolanır.Sertifikanız ücretsiz kargo ile en geç 7 gün içerisinde adresinize ulaşır.Sertifika üzerinde uzaktan eğitim ibaresi yer almamaktadır.Sertifikanız ömür boyu geçerlidir, ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.Sertifikanızda Yer Alacak Bilgiler:Üniversite adı,
  Eğitimin Adı ve Saati,
  Eğitim Tarihi,
  Ad ve Soyad,
  Sertifika Numarası,
  Üniversitenin Logoları ve Islak İmza.
Subscribe
Bildir
guest
Inline Feedbacks
View all comments

Bestsellers

Büro Yönetimi - Yönetici Asistanlığı Eğitimi Sertifikası

650,00  350,00 
(0 Reviews)
Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı programının temel amacı, bu programın eğitimini alan kişiyi işletmelerin ne şekilde işlediği konusunda bilgilendirerek, karşılaşılan problemler karşısında durum analizi yapabilme yeteneğini benimsetmek ve yöneticinin yardıma ihtiyaç duyduğu her konuda fikir yürütmek ve işleri düzene sokmak gibi faaliyetler konusunda bilgilendirmektir.

Fitness Koçluğu Eğitimi

600,00  349,00 
(0 Reviews)
NEDEN PİLATES EĞİTMENİ OLMALIYIM? Yaptığınız egzersizlerle bedeninizi zihinsel olarak kontrol edebilmeyi öğrenirsiniz. Kullandığınız doğru nefes teknikleriyle de kaslarınızın kuvvetini destekler, bedensel esnekliğe sahip olursunuz. Hissettiğiniz bu iyilik halini başka insanlara kazandırarak, onların bedenlerini fark etmelerini sağlarken, hem kendinize hem de başkalarına faydanız olur. Bu arada da maddi bir kazanç sağlamış olursunuz.

Peyzaj Uzmanlığı Sertifikası

750,00  500,00 
(0 Reviews)
Eğitim Süreci: Eğitim programı, uzaktan eğitim formatında hazırlanmıştır. Eğitimlere katılım için belirli bir gün ve saat sınırlaması yoktur. Dilediğiniz yer ve zamanda, internete bağlı olduğunuz tüm cihazlardan takip edebilirsiniz. Eğitimler, satın aldığınız günden itibaren konular hakkında kendinizi güncel tutmanız ve tekrarlayabilmeniz adına süresiz olarak açık kalacaktır. Sertifikaların aktif olabilmesi için eğitim tamamlama zorunluluğu vardır.

Welness Koçluğu Sertifikası

600,00  350,00 
(0 Reviews)

Back to Top
Product has been added to your cart