whatsapp

Search

In Stock

YDS/YÖKDİL Sınav İngilizcesi Eğitimi

Online derslerin tümüne katılıp bitirdiğinizde, sınava tamamen hazır durumda olursunuz. Her gün, gerek Türkiye’den gerekse dünyanın diğer yerlerinden binlerce kişi bu online eğitimlere katılarak yeni şeyler öğreniyor. Hatta yeni şeylerle de sınırlı kalmayıp, gittikleri İngilizce kurslarında anlamadıkları pek çok konuyu bu online derslerde anlıyorlar. Sebebi ise İngilizcenin ezberci bir şekilde değil, kuralları ve mantığı aktarılarak öğretiliyor olması.

4.000,00  2.000,00 

İngilizce YDS/YÖKDİL gibi akademik sınavlara eksiksiz ve etkili bir şekilde çalışarak yüksek puanlar almak ister misiniz? Hem de en ekonomik şekilde! Yüksek başarı kursumuz ile bu amacınıza her zamankinden bir adım daha yakınsınız! Eğitmen destekli online kursumuz ile; dersler, kelime, gramer, test teknikleri, soru çözümleri gibi sınava hazırlanmak ve daha da önemlisi başarılı olmak adına sizler için her şey hazır ve hiç beklemeden yabancı dil sınavlarına çalışmaya hemen şimdi başlayabilirsiniz!Özellikle YDS genel-geçer bir sınav olup, eğitim hedeflerinizden kariyer hedeflerinize ve hatta şuan kazandığınız paralara dahi direkt etki edecek bir sınav ve belgedir. İngilizce bilginizi ‘resmi olarak kanıtlayacak’ bu sınava mutlaka girmeli ve belgenizi almalısınız.Genel İngilizce kursuma gösterilen yoğun ilgi ve artan talepler neticesinde diğer uzmanlık alanım olan YDS/YÖKDİL/YDT , kısaca birbirine çok benzeyen ‘akademik yabancı dil sınavlarına’ doğru şekilde çalışıp başarılı sonuçlar almanız için bu kursu hazırladım. Kursumuz YDS ağırlıklı olup, diğer sınavlar YDS’ye çok benzediği için aynı şekilde onlara da hazırlanabilirsiniz.Bu kurs ile ilk olarak ”doğru ve planlı” bir şekilde sınav özelinde çalışmayı öğreneceksiniz. Hazırlanan ve telefon/pc/tablet gibi her ortamdan ulaşılabilen derslerimiz ile dil bilgisi konularında uzmanlaşacak, kelime bilginizi üst düzeylere çıkaracak, ihtiyacınız olan bütün kaynaklara (kelime, deneme, soru, test vb.) ulaşabilecek ve farklı yaklaşımlar gerektiren farklı soru tiplerini göreceksiniz.

Kursun temel yapısı şu şekildedir:

1. Giriş Bölümü: Ön Hazırlık + Planlama

Bu bölümde YDS vb. sınavlara dair genel ve özel bilgiler bulacaksınız. Daha sonra ile ”size ve seviyenize uygun” plan-program yapmayı öğreneceksiniz.

2. YDS Grammar Bölümü:

Bildiğiniz gibi; YDS ve türevi sınavlar gramer bilginizi ”en ince detaylarına ve uç noktalarına kadar” hem doğrudan hem de dolayı ölçen bir sınavdır. Sağlam bir gramer bilgisi olmayan bireylerin bu sınavdan yüksek not alması sadece hayaldir! O yüzden bu konuya çok önem verdik ve ihtiyaç duyacağınız bütün gramer konularını YDS odaklı anlatım; püf noktalar ve ipuçları eşliğinde sizlere sunduk.Ayrıca her gramer konuları grubu sonunda soru çözme bölümleri bulunmaktadır. Bu sayede sorulara nasıl yaklaşmanız gerektiğini de uzmanın gözünden görebileceksiniz.

3. Vocabulary (Kelime) Özel Bölümü:

YDS/YÖKDİL gibi sınavlar için bilinen kelime sayısının ne kadar önemli olduğunu sanırım anlatmama gerek yoktur; fakat sayıdan daha önemli olanı kelimeleri ”doğru ve kalıcı” bir şekilde öğrenmektir. Ayrıca sadece akademik kelime bilginizi değil ‘genel kelime bilginizi’ de geliştirmek durumundasınız. Kelime özel bölümünde; kelime öğreneceğiniz kaynaklara ulaşacak ve bu kaynakları kullanarak kelimeleri ‘en doğru şekilde’ nasıl öğreneceğinizi öğreneceksiniz.

4. Reading (Okuma) Özel Bölümü:

YDS’deki 80 sorunun 20 tanesi ‘reading’ sorusudur. Bu tek başına dahi okuma çalışmasını önemli hale getirir fakat atlanılan çok önemli bir nokta var: YDS gibi % 80’i ”Okuduğunu Anlama” şeklindedir. Bu da bu konuyu ‘özel’ bir hale getirir. Bu bölümde bir yandan sınava çalışırken bir yandan özel ve ekstra olarak reading çalışmayı öğreneceksiniz.

5. Soru Tipleri – Test Teknikleri Bölümü

Kursumuzun ana omurgasını oluşturur. Bildiğiniz gibi, YDS vb. sınavlarda farklı soru tipleri vardır; kelime, reading, cloze test, çeviri, cümle tamamlama, diyalog vb. Hiç düşündünüz mü; neden bu kadar farklı soru tipi vardır? = Farklı yaklaşım ve becerilerle bu soruları çözmeniz için! İşte biz bu yaklaşımlara ”test teknikleri” diyoruz.

Test teknikleri sayesinde:

* Her soru tipine özel olarak yaklaşmayı ve çözmeyi öğreneceksiniz.

* Cevaplara ”hızlı-etkili ve doğru” şekilde ulaşmayı öğreneceksiniz.

* Testlerdeki ipuçlarını anında yakalayabileceksiniz.

* Test çözme hızınızda kayda değer bir artış olacak.

* Soruyu tam olarak anlamadan dahi (ki olabilir) doğru cevaba ulaşmayı öğreneceksiniz.

Kurs Bitiminde;

İstediğiniz, hedeflediğiniz puana ulaşarak, hayallerinizi gerçekleştirebileceksiniz.

Subscribe
Bildir
guest
Inline Feedbacks
View all comments

Bestsellers

Peyzaj Uzmanlığı Sertifikası

750,00  500,00 
(0 Reviews)
Eğitim Süreci: Eğitim programı, uzaktan eğitim formatında hazırlanmıştır. Eğitimlere katılım için belirli bir gün ve saat sınırlaması yoktur. Dilediğiniz yer ve zamanda, internete bağlı olduğunuz tüm cihazlardan takip edebilirsiniz. Eğitimler, satın aldığınız günden itibaren konular hakkında kendinizi güncel tutmanız ve tekrarlayabilmeniz adına süresiz olarak açık kalacaktır. Sertifikaların aktif olabilmesi için eğitim tamamlama zorunluluğu vardır.

Büro Yönetimi - Yönetici Asistanlığı Eğitimi Sertifikası

650,00  350,00 
(0 Reviews)
Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı programının temel amacı, bu programın eğitimini alan kişiyi işletmelerin ne şekilde işlediği konusunda bilgilendirerek, karşılaşılan problemler karşısında durum analizi yapabilme yeteneğini benimsetmek ve yöneticinin yardıma ihtiyaç duyduğu her konuda fikir yürütmek ve işleri düzene sokmak gibi faaliyetler konusunda bilgilendirmektir.

Meditasyon Nefes Koçluğu Eğitim Sertifikası

600,00  349,00 
(0 Reviews)
– Doğal nefes, nefesin doğal ritmi, gözlem ve yorum yeteneği. – Nefesin anatomisi; İskelet sistemi, omurga ve merkezi sinir sistemi, solunumda aktif olan kasları geliştirme ve rahatlatma yöntemleri. – Bir nefes çalışması olarak yoga; asana, pranayama ve dhyana. – Çakraların temel prensipleri, meridyenler teorisine giriş ,elementler. – Tao felsefesi ve chi dengesi pranayama, meditasyon egzersizleri. – Bedensel ve zihinsel sağlığın, duygularlar ve bilinçaltı ile ilişkisi. – Panik Atak, depresyon, uykusuzluk, migren, fibromiyalji, astım, kilo problemi, nefes darlığı gibi rahatsızlıklarda nefes tedavi yöntemleri. – Duyu, odaklanma, konsantrasyon ve gevşeme çalışmaları.

Back to Top
Product has been added to your cart